Bed & Breakfast

ACTIVITEITEN VOOR SINGLE GAY-MANNEN.
  HOME | INFORMATIE | AANMELDEN | LINKS | GASTENBOEK  
B&B/logement


Voor rustzoekers is het mogelijk om een tijdlang te verblijven in een b&b in het noorderlijke kustgebied dichtbij de waddenzee.
De b&b is gelegen in een dorpje tussen de Waddenzee en de stad Leeuwarden. Het is een ideale uitgangsbasis tot het verkennen van de bijzondere omgeving en te genieten van de rust van het platteland. 
Vraag gerust meer informatie!



     

Mogelijke activiteiten

-wandelen/fietsen door het waddengebied, merengebied of 11-stedenroute/beginroute pelgrimsroute Santiago des Compostella.
-dagje waddeneiland Ameland of Wadlopen

-stadswandeling en museumbezoek stadhouder-nassaustad L'warden
-fietsroutes aanwezig

 
Informeer gerust naar de mogelijkheden!

 

      
Faciliteiten/prijzen

De B&B bestaat uit  vier 1-persoonskamers met gemeenschappelijke keuken en toilet/douche. Verder kan gebruik gemaakt worden van draadloos internet.


Meer informatie? Reservering?
Klik hier

     

Groepsverblijf/training

Het is mogelijk voor groepen tot 16 personen om te verblijven in de B&B/logement en naburige B&B. Er zijn enkele bijzondere groepsruimtes beschikbaar die gebruikt kunnen worden voor training en plenaire bijeenkomsten. O.a. boerenschuur, romaanse kerk/consistorie en schip. In overleg kan gezorgd worden voor diner en verdere recreatieve invulling van het programma. O.a. is een boottocht mogelijk (tot 10 personen), excursie buitendijksland met uitzichtsbunker, etc.

Vraag gerust naar meer informatie!